Lato 2016 – kolonie w najbliższe wakacje

Gdzie wysłać dziecko na kolonię w wakacje?

Kolonie dla dzieciWybór kolonii czy obozu, na który można posłać dziecko to dla wielu rodziców trudna decyzja. Priorytetem dla większości rodziców jest bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka. Na te dwa aspekty może składać się bardzo wiele czynników: zaangażowanie i doświadczenie kadry, wiek innych uczestników kolonii, oferta programu rekreacyjnego a nawet lokalizacja ośrodka wypoczynkowego w stosunku do miejsca zamieszkania dziecka.

Zwłaszcza przy pierwszych wyjazdach wakacyjnych dziecka, rodzice cenią sobie ośrodki niezbyt oddalone od domu, tak ‘na wszelki wypadek”. Z tego powodu, w naszej ofercie na wakacje 2016 mamy kolonie w Tatrach.

Góry

Kolonie dla dzieci w górachDzieci, które wybierają się na przygodową kolonię językową w górach mogą liczyć na bogaty program rekreacyjny wśród malowniczych krajobrazów Białego Dunajca. Zajęcia językowe na naszych koloniach to propozycja uatrakcyjnienia programu o zabawę z językiem angielskim. Celem kolonii nie jest nauczenie dzieci języka angielskiego ale pokazanie im, że gry i projekty językowe mogą być dobrą zabawą i sprawiać dzieciom przyjemność.

Zapraszamy!


Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.