Obóz językowo – rekreacyjny w Grecji 2022

Zapraszamy miłośników plażowania i morskich kąpieli na obóz językowy w Grecji. Tu morze zawsze jest ciepłe, a kolejne atrakcje czekają na każdym kroku. Razem poznamy nowe miejsca oraz podszlifujemy komunikację w języku angielskim. Słońce, plaża, sport i dobra zabawa w Olimpic Beach na Riwierze Olimpijskiej to nasza propozycja na wakacje 2022.

Wiek: 12 -17 lat

Miejsce

Olimpic Beach – to mała, typowo turystyczna miejscowość na Riwierze Olimpijskiej. Mieszkać będziemy w Villi London należącej do kompleksu Hotelu Banbus. Zakwaterowani będziemy w 3-5 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w pojedyncze lub podwójne łóżka, aneks kuchenny, klimatyzację. Posiłki będziemy spożywać w restauracji Hotelu Banbus oddalonego 80 metrów od miejsca gdzie będziemy spać. Do naszej dyspozycji będzie basen zewnętrzy oraz boiska sportowe.

Miasteczko Olimpic Beach położone jest w centralnej części Riwiery Olimpijskiej z niezwykle pięknymi i wygodnymi, piaszczystymi plażami. Miejscowość otoczona sosnowymi lasami z widokiem na Olimp. Szeroka oferta sportów wodnych, błękitna, czysta woda, świetna lokalizacja na dłuższe i krótsze wycieczki, wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że jest to miejsce przyciągające w sezonie rzesze turystów. Gościnność mieszkańców, rodzinna atmosfera i nieco niższe ceny niż w pobliskich kurortach to niewątpliwe atuty tego miejsca. W sąsiedztwie jest miejscowość Paralia Katerini ok 2,5 km, 80 km od Salonik.

Wyżywienie

Codziennie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja.

Program językowy

Staramy się rozwijać umiejętności komunikacyjne uczestników w jak najbardziej naturalny i przyjemny dla nich sposób – poprzez projekty językowe w terenie, zadania do samodzielnego i grupowego wykonania, gry i symulacje językowe.
Wszystkie zajęcia językowe są prowadzone w plenerze: zarówno na terenie ośrodka jak i podczas wyjść na plażę czy do centrum.
Podział na grupy językowe odbywa się na podstawie wstępnego testu, tak aby zajęcia były skuteczne i komfortowe dla uczestników. Dzięki temu, że każdego dnia proponujemy dzieciom inny temat przewodni dnia, poszerzamy słownictwo i zwroty językowe z różnych dziedzin. Kadrę stanowią dyplomowani i doświadczeni nauczyciele języka angielskiego, który mają bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą w tym wieku.

Program rekreacyjny

Codziennie wypoczywamy na plażach i korzystamy ze strzeżonych kąpielisk. Podczas spacerów i wycieczek do miasta zapoznamy się z barwną kulturą i historią Grecji. Będziemy brać udział w grach integracyjnych, projektach zespołowych, zabawach i turniejach sportowych i artystycznych. Wieczorami będziemy bawić się wspólnie na dyskotekach i zajęciach integracyjnych.

Termin obozu:

17 lipiec – 26 lipiec 2022

Harmonogram obozu

1. dzień – Wyjazd wg rozkładu jazdy.
2. dzień – Przyjazd do ośrodka w godzinach południowych, zakwaterowanie, obiad, wypoczynek wg programu.
3.- 8. dzień – Wypoczynek wg programu.
09. dzień – Wykwaterowanie w godzinach porannych, zaopatrzenie w suchym prowiantem, wyjazd.
10. dzień – Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

W cenie 2398 zł zapewniamy uczestnikom:

10 dni obozu (7 noclegów) w Villi London należącej do kompleksu Hotelu Banbus w miejscowości Olimpic Beach
• wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie, lunch i kolacja – posiłki w formie bufetu szwedzkiego, kuchnia grecka)
• transport klimatyzowanym autokarem z Tarnowa i Nowego Sącza bez dodatkowej opłaty transportowej
• ubezpieczenie NNW i KL

• wycieczkę na Meteory
• opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i kierownikaPłatności:

Płatność jest podzielona na dwie części:
• pierwsza wpłata 880 zł do 3 dni od dokonania rezerwacji,
• pozostała kwota do 30 dni przed terminem wyjazdu.

Zachęcamy do wyrobienia bezpłatnej Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Każdy uczestnik musi posiadać aktualny paszport.