Obóz językowy dla młodzieży we Włoszech

Odbierz swój kupon rabatowy wraz z pełną ofertą.
Przeżyj wyjątkową przygodę biorąc udział w naszym obozie językowym we włoskim Cesantico! Tu morze zawsze jest ciepłe, a kolejne atrakcje czekają na każdym kroku. Ośrodek dysponuje dużą, prywatną, piaszczystą plażą wyposażoną w leżaki i parasole. Na terenie kompleksu będziemy mieć ponadto do dyspozycji salę dyskotekową oraz boiska do koszykówki, a kolejne atrakcje będą na Ciebie czekać poza ośrodkiem.


W ciągu dnia  będziemy brać udział w grach integracyjnych, interaktywnych zajęciach językowych, zabawach zespołowych oraz turniejach sportowych i artystycznych na świeżym powietrzu. Wieczorami organizujemy dyskoteki i inne zajęcia integracyjne na terenie ośrodka.

Za kwotę 1798 złotych otrzymasz między innymi:

  • 10 dniowy pobyt w kompleksie wypoczynkowym BELLELLI, BLU MARE, LA PERLA w Cesenatico;
  • pełne wyżywienie;
  • pobyt w Parku Wodnym Atlantica w Cesenatico – położony na terenie włoskiej Riwiery Adriatyckiej. Zajmuje powierzchnię blisko 100 tysięcy m2. Woda we wszystkich basenach jest podgrzewana i posiada stałą temperaturę 28°C. Na gości czeka zestaw basenów, zjeżdżalni oraz ślizgawek. Największą atrakcją jest zjeżdżalnia wodna Long Wawe – Anaconda mająca blisko 400 metrową trasę. Codziennie na terenie parku organizowane są imprezy, animacje, aqua aerobik.
  • pełną opiekę medyczną.

Do wyboru są dwa terminy:

  • 28 czerwca – 07 lipca 2019
  • 05 lipca – 14 lipca 2019


Zainteresowany?

zostaw nam swój adres, a my prześlemy Ci kupon rabatowy wraz z pełną ofertą.

[DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]